Implanty zębów – czy mają jakieś wady?

Często i bardzo wiele mówi się o tym, że obecnie implanty zębów to jedno z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie wypełniania ubytków. Rozwiązanie to jest niezwykle popularne w Krakowie, gdzie swoją siedzibę ma firma http://sumara-implanty.info.pl , a także w wielu innych miastach Polski.

Rzeczywiście, implanty zębów są metodą niezwykle korzystną, bezpieczną dla zdrowia i z tych właśnie względów niezwykle często przez pacjentów wybieraną. Metoda ta ma zdecydowanie więcej zalet niż wad, ale o nich także warto wspomnieć. W końcu jest to zabieg dość kosztowny i zanim wydamy pieniądze, warto wiedzieć, z czym taki zabieg może się przecież wiązać. W miastach takich jak Kraków wiąże się ten zabieg ze znacznym wydatkiem.

Faktycznie jedną z większych wad implantów zębów jest bardzo wysoka cena takiego zabiegu. Wiąże się ona przede wszystkim z wysokiej jakości materiałem a także innowacyjnością takiego zabiegu. Ponadto jednak do samego zabiegu należy się odpowiednio przygotować, a proces gojenia się rany może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Poza tym ci, którzy już się zdecydują na implanty zębowe, muszą niezwykle starannie dbać o higienę jamy ustnej – znacznie dokładniej niż pozostali.

 

Rodzaj zabiegu Cena
Usunięcie przedniego zęba 120 zł
Założenie standardowego tytanowego łącznika 1000 zł
Wybielanie nakładkowe 800 zł