Jak w końcu być szczęśliwym, czyli “Czuła przewodniczka”

Nie jestem fanką poradników, więc czytam je raczej rzadko. Jednak kilka dni temu zdecydowałam się zrobić wyjątek i przeczytałam książkę pt. “Czuła przewodniczka“, której autorką jest Natalia de Barbaro. Podchodziłam do tej lektury dość nieufnie, gdyż nie wiedziałam tak do końca, czego powinnam spodziewać się po tej pozycji, ale na szczęście moje obawy okazały się całkowicie bezpodstawne, a powieść mocno przypadła mi do gustu. Dawno nie miałam w swoich rękach poradnika, który pozwoliłby mi tak mocno zajrzeć w siebie i sprawdzić, jak naprawdę wygląda moje życie. Jeśli jesteście sceptycznie nastawieni do tego typu przewodników, to koniecznie powinniście sięgnąć po tę pozycję, a na pewno nie będziecie tego żałować.

Jak zmienić swoje życie – rady

“Czuła przewodniczka” to książka, którą napisała kobieta, a przeznaczona jest ona również dla kobiet. Nie jest to wcale przypadek, bo przecież kto lepiej zrozumie kobietę, jak nie druga kobieta? Poradnik ten ma za zadanie uświadomić kobietom, jaka jest ich wartość, jak są ważne i jak zaniedbują siebie, gdyż patrzą tylko na innych. Książka napisana jest bardzo ostrożnie, aby w żadnym razie nikomu nie zaszkodzić, ale żeby pomóc. Autorka opiera swoje porady na podstawie własnych doświadczeń, sytuacji z życia. Nie chcę jednak zdradzać szczegółów dotyczących konkretnej fabuły, dlatego zachęcam każdego do sięgnięcia po tę pozycję i wyrobienia sobie własnej opinii na jej temat.

Jak odnaleźć siebie

Powiem szczerze, że dawno nie czytałam poradnika, który nie narzucałby swoich rad, swojego punktu widzenia, a jedynie delikatnie sugerował czytelnikom, jak powinni postępować, aby odmienić swoje życie. Jest to naprawdę spory plus, gdyż nikt nie lubi, kiedy się go do czegoś zmusza. Warto zauważyć, że ta książka nie jest takim typowym poradnikiem, a przypomina bardziej intymną rozmowę z przyjaciółką. Jeśli więc szukacie dla siebie właśnie takiej pozycji, to koniecznie dajcie szansę tej autorce. Na pewno nie będziecie tego żałować, a może nawet ta lektura odmieni Wasze życie.

Posts Tagged with…